Uložení na CD

1) Doba trvání akce je od 1.6.2007 do odvolání. Ukončení akce organizátor zveřejní na svých internetových stránkách www.minilabfuji.cz a v provozovně Vinohradská 160, Praha 3. Ukončením akce nevznikají žádné ze stran jakékoliv nároky a to ani soudní cestou.
2) “ Uložení na CD“ zdarma vznikne po uložení pěti filmů (max. 39 snímků / film) na CD.Další film je pak uložen na CD již zdarma. Počet uložených filmů na CD a nárok na uložení zdarma je podloženo kartou, kterou obdržíte po zhotovení zakázky s uložením na CD.
3) Karta je rozdělena do tří typů dle způsobu zadání zakázky s uložením na CD. Rozdělení typů hrací karty.

  • A – vyvolání filmu + zhotovení fotografií + uložení na CD
  • B – vyvolání filmu + uložení na CD
  • C – uložení na CD

Karta je při každé zakázce orazítkována, přičemž musí typ zadané a zhotovené zakázky odpovídat typu příslušné hrací karty. Tzn. typ hrací karty A je určen pouze pro další zakázky stejného typu.
4) Zákazník je povinen svou kartu pro získání dalšího razítka předložit již při zadání zakázky. Pokud bude karta předložena až po zhotovení není možné ji akceptovat na danou zakázku.
5) Uložení na CD zdarma – vztahující se k této akci je pouze v kvalitě scanování “ Standart“ dle platného ceníku. Tato akce neplatí pro scanování po jednotlivých políčkách, manuálně nebo s nadstandardními službami.
6) Tuto akci nelze žádným způsobem kombinovat s jinými akcemi nebo výhodami poskytovaných organizátorem. Sčítání jednotlivých hracích karet není žádným způsobem možné

Vyvolání filmu zdarma

Při zadání zakázky (jedná se o vyvolání negativu) v celém rozsahu =

vyvolání filmu + zhotovení fotografií + uložení na CD = VYVOLÁNÍ FILMU ZDARMA

Tato akce je možná pouze kombinovat s akcí ULOŽENÍ NA CD. S jinými slevami ani akcemi není možné tuto akci kombinovat. Tato nabídka platí pouze a jedině pro fotomateriály vyvolávané procesem C41. Veškeré další informace Vám rádi sdělíme na naší prodejně

OPENCARD se vyplatí

Při předložení sleva 10% na veškeré poskytované služby a zboží. Nelze uplatnit na již poskytnutou slevu nebo snížení ceny.