Nabízíme služby grafického studia. Rozsah služeb grafického studia obsahuje fotomontáže, retuše, barevné úpravy, texty do obrázků, ozdobné rámečky, kalendáře, reklamní a dárkové předměty a další úpravy. Úpravy je možné jak z digitálních dat tak i z fotografických klasických materiálů. Zhotovené úpravy je možné uložit i na datové nosiče nebo zaslat elektronicky.

Kalendáře

Kalendáře jsou dobrým dárkem, který potěší Vás ale i Vaše blízké. Kalendáře vyrobíme z Vašich snímků, fotografií nebo jiných podkladů. Kalendáře je možné vyrobit po jednotlivých měsících, čtvrtletí nebo jako celoroční a to ve velikostech do A5 až do A3. Nabízíme několik předloh včetně plně individuálního zhotovení. Minimální množství je již od jednoho kusu. Jsme také schopni vyrobit i větší množství a to i pro firmy.

Text do fotografie

Pokud budete potřebovat Vaše fotografie opatřit textem, logem nebo jinou grafickou značkou není ani toto problém. Fotografie lze opatřit textem aniž je zničen či poškozen podklad (negativ, digitální záběr). Stačí Vám znění textu a představa o umístění a typu textu. V případě speciálního písma není problém tento font přinést na USB disku a použít.