Nabízíme fotoreportáže a zhotovení fotografií Vašich jedinečných okamžiků jako jsou svatby, promoce, narození potomka, ale i firemní prezentace, oslavy, večírky nebo i technickou, reklamní, dokumentační, archivační fotografii. Naši fotografové mají velmi dobré zkušenosti, a podíleli se na několika významných akcích (reprodukce obrazů, dokumentace památky Unesco, příprava podkladů pro knihy, soukromé a společenské akce a další).
Zde je několik našich akcí:
Dokumentace památky UNESCO – Kroměřížské zahrady a zámek včetně přípravy podkladů pro knihu
(v jednom speciálním vydání byla předána Prezidenské kanceláři a náš fotograf za tyto fotografie dostal vyznamenání od starosty města Kroměříže)
Reprodukce obrazů pro knížky ( Jiří Trnka,Jan Zrzavý, Kamil Lhoták, Pavel Brázda, Josef Lada a další)
Italský institut pro zahraniční obchod – recepce, prezentace
Business Success – pořádání seminářů

a další soukromé i firemní akce.

Svatba, promoce, rodinné oslavy

v ceně je kompletní fotodokumentace Vaší akce včetně dodání pořízených fotografií v papírové podobě a zároveň i na CD/DVD, včetně negativu, černobílé a tónové fotografie, přidání textů či ozdobných rámečků. Možnost dalších nadstandardních služeb dle domluvy. Doprava po Praze je zdarma (nebo kamkoliv po ČR max. 1500 Kč dle vzdálenosti).

Společenské, firemní oficiální či neoficiální události
(např. tisková konference, prezentace firmy, prezentace výrobků, oficiální návštěva, kongres, seminář, veletrh, koncert, slavnostní večeře, banket, raut,…).
Výsledná cena zakázky se skládá z hodinové sazby, ceny za zhotovení papírových fotografií, popř. ceny za fotomateriál (negativ, diapozitiv) a případně dopravy .
Dodání fotografií v elektronické podobě (na CD nebo DVD).
Klasické „papírové“ fotografie jsou k dispozici za základní cenu dle aktuálního ceníku.
Doprava po Praze je zdarma (nebo kamkoliv po ČR max.1500 Kč dle vzdálenosti).
Cena již od 600,- Kč za započatou hodinu práce.

Další fotografické služby
reprodukce, reklamní fotografie, fotografie architektury a další fotografické služby.
Veškeré fotografie nebo záběry je možné dodat v dohodnutých podobách dle potřeb (digitální, papírové, diapozitivní, kombinovaně). Vámi požadované záběry zhotovíme digitální cestou nebo na fotografický materiál (kinofilm, svitkový film, popř. ploché filmy – planfilm).
Zhotovujeme reklamní fotografie včetně fotografií architektury pro různé účely (katalogy, letáky, knihy, internet, atd.). Fotografie a záběry graficky zpracováváme, včetně změn pozadí, dodání textů a firemního loga a dalších grafických prvků. Zhotovujeme reprodukce obrazů nejenom digitálně, ale převážně na barevné diapozitivy (popř. negativy).
Veškeré zhotovené záběry na fotografický materiál převedeme přímo do digitální podoby. Ukládání digitalizovaných dat je ve formátech BMP, TIFF, PSD popř. dle dohody.
Cena je stanovena individuálně dle Vašich požadavků.