Duplikace fotografií – foto z foto

Máte pouze fotografii a potřebujete ji rozmnožit, a nestačí Vám obyčejná kopírka, pak neni nic snažšího. Zhotovíme Vám další fotografii z Vaší fotografie. Nová fotografie je vyrobena mokrou cestou, a tudíž se nejedná o žádný tisk z tiskárny, což zaručuje i delší životnost a stálejší barevnost nové kopie.

Fotovizitky

Zhotovujeme fotovizitky, a to již od 2 kusů (a dále násobky). Tyto vizitky jsou zhotoveny na fotografický papír a jsou možné pouze jako jednostranné. Výhoda těchto vizitek je lepší barevné podání při zobrazení portrétové fotografie a jejich možnost malonákladovosti.

Retušování

Máte na fotografii červené oči, datum Vám zasahuje do fotografie a tudíž jí ruší, nebo jinak poškozená je Vaše fotografie. Není to žádný problém. Tyto veškeré chybičky jsme Vám schopni odstranit a zhotovit Vaší sklvělou fotografii.

Výřezy

Provedeme výřez při zhotovení fotografií ze všech fotomateiálů jako i z digitálních dat. Při vlastním výřezu jsme limitováni technickými možnostmi ( a ty jsou dost velké). Preferujeme vzájemnou domluvu při vlastním výřezu.