Tiskové a kopírovací práce

Provádíme digitální barevné i černobílé kopírování a tisk, do formátu A3 a do síly papíru 250g/m2. Používáme papíry 80 – 250g/m2, barevné, bílé a křídové, štítky, samolepky a další materiál (dle nabídky nebo je i možné objednat). Pro tisk přijímáme soubory ve formátech MSOFFICE 2003, Corel Draw verze 11 – písmo nutné ve křivkách, PDF, PSD, grafické soubory (TIFF nekomprimován), HTML a další dle domluvy. V případě většího množství poskytujeme slevy.Při větším objemu je možné zhotovit zakázku ofsetovou cestou. Poskytujeme výhody pro stálé zákazníky.

Vizitky

Nabízíme zhotovení tiskových vizitek a to již od 50 kusů ( dále v násobcích). Vizitky je možné zhotovit v barevném i černobílém podání, výběr z několika typů papíru, grafické zpracování, korektura.
Základní grafické zpracování je již zahrnuto v ceně vizitky. Také nabízíme možno vytvoření nebo zpracování loga a jeho uložení na datový nosič.
Grafický návrh na vizitky uschováváme cca po dobu jednoho roku a tudíž není problém přidělat vizitky nebo provést změnu údajů.
Pro zhotovení více kusů vizitek můžeme nabídnout i zhotovení ofsetem.

Velkoplošné kopírování a tisk

Provádíme velkoplošné kopírování a tisk a to na papír 80 a 180g/m2 a fotopapír 175g/m2, pauzák, reflexní papír.
Velkoplošné kopírování max. šíře 914 a délka dle role papíru.
Veškeré materiály je možné použít pouze v interiéru. Jejich použití v exteriéru není vhodné.

Vazba

Nabízíme plastovou vazbu, drátěnou, tepelnou, vazbu do knih, jakož i vazbu kalendářní. Veškeré vazby provádíme z vytištěných nebo i donsených dokumentů. Také provádíme zaoblování rohů. NA pání Vám zhotovíme fotoknihu.

Laminace

Provádíme laminaci veškerých formátů. Laminaci provádíme až do šíře 63 cm. Některé služby jsou prováděny na počkání nebo v řádu několika minut, ale bohužel určitou nabídku nejsme schopni nabídnout okamžitě, ale v co nejkratším možném termínu.

Scanování

Provádíme skenování a uložení v grafických formátech, PDF nebo dalších formátech (*.txt, *.doc atd.). Maximální velikost skenovaného originálu je A3. Skenování je standartně prováděno na 300DPi (což odpovídá 1:1 vůči předloze), ale je možné i vyšší kvalita max 600DPi. Veškeré naskenované předlohy Vám uložíme na datový nosič dle domluvy.

Skenování negativů, diapozitivů, černobílých Vám zhotovíme.
Běžnou součástí skenování je retušování, barevné korekce a další úpravy podle Vašeho přání.
V případě skenování většího formátu je možné pomocí rozdělení do několika skenů a následného spojení v počítači.

Nabízíme i vysokorychlostní skenování a uložení do PDF (normální nebo vysoká komprese) včetně zabezpečení skenů. Možnost zaslání skenů přes internet pomocí emailu ( menší množství) nebo přes úschovnu popřípadě FTP klienta.

Při skenování je zaručena ochrana osobních údajů a dat. Proto je možné provádět skenování dokladů před vlastní skartací. Takto máte množství dokumentů stále u sebe v elektronické podobě.

Tiskové podklady, kalendáře, oznámení, foto z foto, atd

Potisky

hrníčků, triček, podložek pod myš, etiket lahví, hodin, čepic, textilu, dřeva atd. Potiskneme Vám dárkové nebo reklamní předměty ( hrníček, tričko, mikina, puzzle, půlitr, láhev, hodiny, atd) vlastním textem, fotografií. Stačí donést podklady a vše ostatní přenechejte nám. Také nabízíme potisk semišovými nebo gumovými písmenky dle Vašeho požadavku.